Opis nieruchomości
Kraków Mistrzejowice os. Kombatantów
Oferujemy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o metrażu 51m2, usytuowane na 6 piętrze w bloku 10 piętrowym z windą.
Słoneczne, ustawne z jasną kuchnią, balkonem , do mieszkania przynależy piwnica.
Mieszkanie po remoncie, wymieniona instalacja wodno-kanalizacyjne nowe kaloryfery , plastikowe okna , nowy piecyk gazowy , drzwi antywłamaniowe , wanna metalowa firmy Kaldewei ,w pokojach jak i holu panele podłogowe w kuchni i łazience płytki ,na ścianach gładzie.
Przed blokiem duży parking . Świetna lokalizacja dla rodzin z dziećmi. Na osiedlu przedszkole, żłobek , place zabaw, orlik , tereny zielone , blisko przystanki MKP oraz liczne sklepy i apteki. Mieszkanie idealne do zamieszkania oraz jako inwestycja pod wynajem.
czynsz około 400 zł. centralne ogrzewanie miejskie, ciepła woda z piecyka gazowego, wkrótce MPEC.
więcej ofert na stronie: www.tananieruchomosci.pl
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.