Kraków, Czyżyny, os. 2 Pułku Lotniczego

Mieszkanie na sprzedaż

2 pokoje 1 piętro 54,00 m2 12 870,37 zł/m2

695 000 zł

Małgorzata Ząbczyńska

Menadżer

Opis nieruchomości

Kraków Czyżyny os. 2 Pułku Lotniczego
Oferujemy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o metrażu 53,30m2, usytuowane na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku z cegły z 2001roku.
Stan mieszkania - do odświeżenia lub do zamieszkania.
Mieszkanie składa się z: dużego pokoju 20 m2 z balkonem z ładnym widokiem, mniejszy pokój - 12 m2. Oddzielna jasna kuchnia w pełni wyposażona w AGD ( lodówka, zmywarka, kuchenka z płytą ceramiczną) Łazienka  wyposażona w wannę, pralkę. Na podłogach panele i terakota. W przedpokoju pojemna garderoba i zabudowana szafa wnękowa. Balkon
czynsz około 770 zł. centralne ogrzewanie oraz ciepła woda MPEC,  brak gazu.
Blok i klatka schodowa – zadbana. Parking dla mieszkańców zamknięty szlabanem.
W pobliżu tereny rekreacyjne, basen, Lewiatan, Park Lotników, ścieżki rowerowe,  Aqua Park, Serenada.
Pełne zaplecze handlowo usługowe. centrum handlowe Czyżyny, Carrefour i Leroy Merlin.
w pobliżu AWF oraz Politechnika Krakowska, 
Bardzo dobra komunikacja z centrum miasta. 
Do lokal przynależy komórka lokatorska usytułowana na 4 piętrze bloku.
więcej ofert na stronie: www.tananieruchomosci.pl

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty TAN-MS-25305
Powierzchnia 54,00 m²
Ilość pokoi 2
Piętro 1
Rodzaj budynku nowe budownictwo