Kraków, Nowa Huta, os. Hutnicze

Mieszkanie na sprzedaż

2 pokoje 2 piętro 49,00 m2 14 877,55 zł/m2

729 000 zł

Małgorzata Ząbczyńska

Menadżer

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty TAN-MS-25303
Powierzchnia 49,00 m²
Ilość pokoi 2
Piętro 2
Rodzaj budynku blok
Technologia budowlana cegła
Ilość pięter w budynku 3
Stan lokalu bardzo dobry
Stan prawny Własność
Okna PCV
Balkon duży